|
Atviros durys 2026 |
|
|
|
2026 m. Balandžio 22 d., Trečiadienis |
|
Balandžio 16 dieną vyko jau tradiciniu tapęs mokyklos Atvirų durų renginys, kurio šūkis šiemet – „Laisvi rinktis!”. Šiai svarbiai dienai atsakingai ruošėsi tiek mokiniai, tiek mokytojai, tiek mokyklos administracijos darbuotojai. Pasitelkę kūrybiškumą, profesijos mokytojai kūrė praktines veiklas, atsižvelgdami į šių metų „gatvės“ tematiką. Siuvėjai demonstravo siuvimo procesą savo veikloje „Panorėsiu ir turėsiu“. Inžinerijos krypties specialybių mokytojai demonstravo sportinį automobilį, įvairias technologijas ir prietaisus, esančius mokomojo serviso aplinkoje. O visa tai šiemet pavadino - „Gazas dugnas“! Būsimųjų biuro administratorių ir apskaitininkų mokytojos parengė pristatomąją programą “Clickini – sprendi”. Socialinės ir sveikatos priežiūros specialybių pristatymo programoje “Herojai be apsiaustų” mokytojai svečiams pasiūlė išbandyti praktines veiklas, kurios iš tiesų gali išgelbėti gyvybes kasdienybėje. Nemažai dėmesio sulaukė virėjų programa „Virtuvės katarsis“. Čia mokiniai ne tik klausė, bet ir patys darė, o svarbiausia – ragavo!
Labai dėkojame visiems mūsų svečiams, atvykusiems iš Viešvilės, Jurbarko, Skirsnemunės, Kidulių! Mūsų mokyklos mokytojai iš tiesų buvo pasiruošę įvairiausių veiklų - nuo sportinio automobilio iki laužo bačkoje kepamų zefyrų. O kieme kiekvienas mokinys net galėjo įsėsti ir gyvai pamatyti lenktynininko Roko Baciuškos bagį.
Ir nors jau praėjo laiko, mes vis dar su šypsena prisimename šią dieną!
Gina Meškauskienė, neformaliojo švietimo organizatorė
|
|
„Padovanok gerumą“ |
|
|
|
2026 m. Balandžio 10 d., Penktadienis |
|
Individualios priežiūros darbuotojo mokymo programos mokiniai kiekvienais metais prisideda prie VšĮ „Jurbarko socialinės paslaugos“ organizuojamos akcijos „Padovanok gerumą“. Pagrindinis akcijos tikslas – skatinti bendruomeniškumą ir pradžiuginti dovanėle vyresnio amžiaus asmenis bei asmenis su negalia.
Joana Ausiukevičienė, profesijos mokytoja
|
|
Projektas "Įgyk praktinių įgūdžių sektoriniame praktinio mokymo centre" |
|
|
|
2026 m. Balandžio 08 d., Trečiadienis |
|
Kovo 30 - balandžio 3 dienomis slaugytojų padėjėjų mokinės dalyvavo Vilniaus paslaugų ir verslo profesinio mokymo centro, sektoriniame mokymo centre, jungtiniame projekte "Įgyk praktinių įgūdžių sektoriniame praktinio mokymo centre". Žinias gilino ne tik mokymo centre, bet ir Vilniaus Universitetinėje ligoninėje.. Atliko įvairias užduotis ir tobulino skaitmenines bei profesines kompetencijas.
Valda Ralienė, profesijos mokytoja
|
|
Pedagogo padėjėjo profesinio meistriškumo varžytuvės |
|
|
|
2026 m. Balandžio 08 d., Trečiadienis |
|
Kovo 31 dieną vyko pedagogo padėjėjo profesinio meistriškumo varžytuvės. Jos buvo organizuotos siekiant stiprinti specialistų profesines kompetencijas, skatinti bendradarbiavimą bei dalijimąsi gerąja patirtimi. Renginys subūrė pedagogo padėjėjas, kurios turėjo galimybę pademonstruoti savo žinias, gebėjimus ir praktinius įgūdžius.
Varžytuves sudarė dvi dalys – teorinė ir praktinė. Teorinėje dalyje dalyvės atliko užduotis, susijusias su pedagogo padėjėjo darbu, specialiųjų ugdymosi poreikių vaikų pažinimu, bendradarbiavimu su pedagogais bei įvairių situacijų sprendimu. Šios dalies metu buvo vertinamos dalyvių profesinės žinios, gebėjimas analizuoti situacijas ir priimti tinkamus sprendimus.
Praktinėje dalyje dalyvės atliko užduotis, kurios atspindėjo realias darbo situacijas. Jos demonstravo gebėjimą bendrauti su vaikais, padėti mokymosi procese, reaguoti į skirtingas elgesio situacijas bei kūrybiškai taikyti ugdymo metodus. Vertinant šią dalį buvo atsižvelgiama į dalyvių komunikacinius gebėjimus, lankstumą, kūrybiškumą ir profesionalumą.
Renginio metu dalyvės aktyviai įsitraukė į veiklas, rodė iniciatyvą ir motyvaciją tobulėti. Varžytuvės suteikė galimybę ne tik pasitikrinti savo žinias, bet ir pasisemti naujų idėjų bei patirties iš kolegų.
Reda Armonaitienė, profesijos mokytoja
|
|
|
|
<< Pradžia < Ankstesnis 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Kitas > Pabaiga >>
|
|
Puslapis 5 iš 126 |