|
2026-06-08 - 12
|
Pamokų laikas
8.00 – 8.458.55 – 9.40
9.50 – 10.35
10.45 – 11.30
Pietų pertrauka 11.30 – 12.00
12.55 – 13.40
13.50 – 14.35
14.45 – 15.30
Kviečiame į mūsų mokyklą!
| Respublikinė konferencija „Kai „linksma“ tik vienam“ |
|
|
| 2026 m. Kovo 20 d., Penktadienis |
|
Kovo 18 d. Smalininkų technologijų ir verslo mokyklos komanda lankėsi Marijampolės profesinio rengimo centre, kur dalyvavo respublikinėje mokinių konferencijoje „Kai „linksma“ tik vienam“. Renginys buvo skirtas sąmoningumo didinimo mėnesiui „BE PATYČIŲ“ paminėti. Mūsų mokyklos mokiniai pristatė jautrią ir aktualią programą „Mano emocinis kelias“. Kūrybiškai atskleista pagrindinė mintis – kiekvienas ištartas žodis palieka pėdsaką, o tai, kas vienam atrodo tik nekaltas pokštas, kitam gali tapti gilia žaizda. Programos žinutė aiški: emocinis smurtas nepalieka matomų mėlynių, tačiau sėja randus širdyje. Todėl kiekvienas privalome būti ne pasyviu stebėtoju, o tuo, kuris ištiesia pagalbos ranką klumpančiam. Konferencijoje kartu su kitomis 15 Lietuvos profesinio mokymo įstaigų komandų mokiniais gilinome emocinį raštingumą, lavinome kritinį mąstymą ir stiprinome tarpusavio bendrystę. Didžiuojamės savo mokiniais, kurie savo pavyzdžiu ir kūryba prisideda prie saugesnės bei supratingesnės mokyklos aplinkos kūrimo! Rasa Domeikienė,
View the embedded image gallery online at:
https://www.stvm.lt/naujienos/1727-respublikin-konferencija-kai-linksma-tik-vienam#sigFreeIdcb4c44ac94 |
















