Keisti šrifto dydį

Increase SizeDecrease SizeReset font to default

Smalininkų technologijų ir verslo mokykla

Sveiki atvykę!

2024-05-20 - 24

Pamokų laikas

8.00 – 8.45
8.55 – 9.40
9.50 – 10.35
10.45 – 11.30

Pietų pertrauka 11.30 – 12.00

12.00 – 12.45
12.55 – 13.40
13.50 – 14.35
14.45 – 15.30
Mano dienynas
PMIS
AIKOS SMM
LAMA BPO
Europass
lt72

Sekite mus facebook

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

Kviečiame į mūsų mokyklą!

Slaugytojo padėjėjo profesijos komanda Tarptautinėse aukštųjų ir profesinių mokyklų pirmosios pagalbos varžybose 2023 Spausdinti El. paštas
2023 m. Spalio 30 d., Pirmadienis

Spalio 27 dienos rytas prasidėjo kelione į Kauną, į Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centrą. Čia studentų, mokinių, grupių vadovų bei palaikymo komandos narių jau laukė draugiškai nusiteikęs mokyklos personalas. Mūsų mokyklai atstovavo slaugytojo padėjėjo profesijos mokinės: Jurgita Jucikienė, Milda Misonytė-Martišauskė ir Irena Kelmickienė. 

Tarptautinėse aukštųjų ir profesinių mokyklų pirmosios pagalbos varžybose mokiniams buvo paruoštos 5 praktinės skubios pagalbos užduotys, kurioms įveikti reikėjo tikrai daug teorinių bei praktinių žinių, loginio mąstymo, gebėjimo tikslingai komunikuoti ir darniai dirbti komandoje. Po praktinių užduočių, kurios buvo labai tikroviškos, su visais garso ir vaizdo specialiaisiais efektais (net imituojant kraujuojančius pacientus), laukė paskutinė užduotis – teorijos testas. 

Tokiose varžybose dalyvavome pirmą kartą, todėl džiaugiamės ne tik gerais įspūdžiais ir naujomis patirtimis, bet ir klaidomis, iš kurių pasimokėme ir tikimės, kad šios žinios padės susidūrus su realiais nelaimių atvejais. Juk skubi pagalba – viena svarbiausių sveikatos priežiūros sistemos grandžių, o kiekvienas mūsų – jos sudedamoji dalis.

Iš varžybų grįžome net tik pilnomis džiaugsmo širdimis, bet ir pilnomis naujų minčių galvomis, todėl jau pradedame generuoti naujas idėjas ir planuoti tolimesnes veiklas. 

Kristina Šulinskaitė, Valda Ralienė,
profesijos mokytojos