Keisti šrifto dydį

Increase SizeDecrease SizeReset font to default

Smalininkų technologijų ir verslo mokykla

Sveiki atvykę!

2024-07-01 - 08-30

Pamokų laikas

8.00 – 8.45
8.55 – 9.40
9.50 – 10.35
10.45 – 11.30

Pietų pertrauka 11.30 – 12.00

12.00 – 12.45
12.55 – 13.40
13.50 – 14.35
14.45 – 15.30
Mano dienynas
PMIS
AIKOS SMM
LAMA BPO
Europass
lt72

Sekite mus facebook

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

Kviečiame į mūsų mokyklą!

Naujienos iš bibliotekos Spausdinti El. paštas
2022 m. Gruodžio 16 d., Penktadienis

Neišvykdami iš mokyklos, pasinaudojus kultūros paso paslaugomis, mokiniai turėjo galimybę bibliotekos skaitykloje nuotoliu pasisemti kultūros.

Žiūrėjome Vilniaus mažojo teatro spektaklį “Marti”. Spektaklyje atsispindėjo kūrėjų bandymai suprasti XIX a. vedybų, šeimos, meilės ir laimės sampratas ir palyginti jas su šiuolaikinėmis. Ar tikrai šiuolaikinis moterų emancipaciją ir lygias galimybes šlovinantis pasaulis stipriai pasikeitė nuo Žemaitės aprašytojo?

“Knygos teatro” spektaklyje pagal V. Mykolaičio Putino romaną “Altorių šešėly” buvome Liudo Vasario – jauno kunigo sąžinės priekaištų ir abejonių, apsisprendimo bei subtilios meilės istorijos, kuri buvo perteikta lengva ir patrauklia teatrine išraiška, liudininkais.

Baigiantis paskelbtiems 2022-iems rašytojos I. Simonaitytės metams, susitikome su Gargždų krašto muziejaus edukatore, kuri trumpai pristatė I.Simonaitytės gyvenimą ir kūrybą, jos sėkmės istoriją. Išklausėme audioknygos ištrauką iš Simonaitytės kūrinio „Aukštujų Šimonių likimas“ apie Mažosios Lietuvos tradicijas ir likimą...

Susitikome su „Atradimų kelionės“ edukatore. Ji ne tik supažindino mokinius su esmingiausiu Holokausto laikotarpį menančiu kūriniu ANA FRANK „Dienoraštis“, bet ir su pačios autorės likimu. Knyga ANA FRANK "Dienoraštis" - vienas iškalbingiausių Holokausto liudijimų.

Žiūrėjome Kauno lėlių teatro spektaklį "Aš - Romeo, tu - Džuljeta". V. Šekspyro tragedijos "Romeo ir Džuljeta" interpretacija nukėlė žiūrovus į miške įsikūrusią šeimų stovyklą, kur liepsnoja aistros ir mezgasi drama. Spektaklio tema aktuali šių dienų jaunam žmogui: skatinti jaunus žmones neužsisklęsti, nesirinkti drastiškų problemų sprendimo būdų, ieškoti išeities taškų ir galimybių, susidūrus su sudėtingomis gyvenimiškomis situacijomis.

Regina Anelauskienė,
Bibliotekininkė