Keisti šrifto dydį

Increase SizeDecrease SizeReset font to default

Smalininkų technologijų ir verslo mokykla

Sveiki atvykę!

2024-06-17 - 21

Pamokų laikas

8.00 – 8.45
8.55 – 9.40
9.50 – 10.35
10.45 – 11.30

Pietų pertrauka 11.30 – 12.00

12.00 – 12.45
12.55 – 13.40
13.50 – 14.35
14.45 – 15.30
Mano dienynas
PMIS
AIKOS SMM
LAMA BPO
Europass
lt72

Sekite mus facebook

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

Kviečiame į mūsų mokyklą!

Kaip pritraukti klientus į savo kiemą, teikiant rekreacines paslaugas? Spausdinti El. paštas
2021 m. Rugpjūčio 23 d., Pirmadienis

es kpfleader envvg nemunasstvm logo

Smalininkų technologijų ir verslo mokykla vykdė projektą „Jurbarko rajono projektų pareiškėjų, vykdytojų ir naudos gavėjų kompetencijų kėlimas" (projekto Nr. JURB-LEADER-1CM-5-9-2020).

Projekto metu vyko septyni seminarai: trys teoriniai, kuriuos vedė profesorė, dr. Monika Petraitė (KTU) ir Nerijus Šėža vadovų ugdymo konsultantas. Keturių išvykstamųjų seminarų metu projekto dalyviai aplankė Vilkaviškio, Šakių, Alytaus, Varėnos, Raseinių, Kėdainių, Plungės ir Telšių rajonus bei susipažino su teikiamomis rekreacinėmis paslaugomis ir įdomiausiais edukaciniais maršrutais. Viso projekto veiklose dalyvavo 112 dalyvių.

Projekto eigoje buvo suteikta kaimo gyventojams mokymosi visą gyvenimą įgūdžiai ir sustiprinta vietos bendruomenių kompetencija šiuolaikiškai spręsti užimtumo, verslumo uždavinius. Siekiant maksimaliai panaudoti Jurbarko krašto išteklius, suteiktos svarbiausios kompetencijos, kurios laiduoja kokybišką rekreacinių paslaugų teikimą ir tikėtina padėtų įgyti konkurencinį pranašumą bei sėkmingai startuoti regioninio turizmo rinkoje bendruomeninio, socialinio ir socialiai atsakingo verslo kūrėjams. Sustiprintos būtinos kompetencijos, padedančios atpažinti nepanaudotus išteklius bei užtikrinti bendruomenių, verslininkų, ūkininkų glaudų bendradarbiavimą ir naujų verslo plėtros galimybių realizavimą. Priemonė „Vietos projektų pareiškėjų, vykdytojų ir naudos gavėjų mokymas, įgūdžių įgijimas" įgyvendinimas leidžia užmegzti naudingus bendradarbiavimo ryšius mokymų metu tarp besimokančiųjų - projektų pareiškėjų ir vykdytojų, taip pat lektorių žinios leidžia perimti visuotinai sukauptą gerąją patirtį. Projektas netiesiogiai prisideda prie turizmo produktų ir darbo vietų kūrimo turizmo sektoriuje, nes kompetencijų ugdymas, didina verslumą, sprendimų paiešką, inovacijų diegimą, drąsą pradėti ir keisti.

Po dalyvavimo, teoriniuose ir praktiniuose mokymuose, skirtuose vietos projektų pareiškėjams, vykdytojams ir naudos gavėjams labiausiai tikėtinos projektinės paraiškos pagal priemones „Vietos ūkio plėtra ir sukuriamos pridėtinės vertės didinimas, efektyviai panaudojant turizmo ir kitus vietos išteklius" bei „Bendradarbiavimo rėmimas vykdant regioninių produktų rinkodarą ir kuriant maisto grandinę „nuo lauko iki stalo", kuri skirta vietoje užauginamai ar pagaminamai produkcijai parduoti.

Projekto vadovė
Vanda Stonienė

2021-08-23-Kaip-pritraukti-klientus