Keisti šrifto dydį

Increase SizeDecrease SizeReset font to default

Smalininkų technologijų ir verslo mokykla

Sveiki atvykę!

2019-03-18 - 22

Pamokų laikas

8.00 – 8.45
8.55 – 9.40
9.50 – 10.35
10.45 – 11.30

Pietų pertrauka 11.30 – 12.00

12.00 – 12.45
12.55 – 13.40
13.50 – 14.35
14.45 – 15.30
TAMO dienynas
Europass
AIKOS SMM
ASU

Sekite mus facebook

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

Kviečiame į mūsų mokyklą!

Naujienos
Knyga "Nuotrauka dembelio albumui" - gydanti patirtis Spausdinti El. paštas
2019 m. Kovo 19 d., Antradienis

2019 m. kovo 13-ąją Jurbarko kultūros centre Konstantino Glinskio teatro režisieriaus padėjėjas, šio teatro aktorius, žurnalistas Raimondas Buitkus jurbarkiečiams pristatė savo knygą „Nuotrauka dembelio albumui".

Knygos veiksmas vyksta sovietinėje armijoje, aštuntajame praėjusio amžiaus dešimtmetyje, ir ji sukurta remiantis paties autoriaus išgyvenimais, patirtais taip vadinamoje „vyriškumo mokykloje".

Vakaro metu buvo daug kalbama apie skaudžias jaunų vyrų patirtis, išgyventas tragedijas, netektis, patirtas tarnybos sovietinėje kariuomenėje metu. Kaip kalbėjo pats Raimondas, knyga skiriama tiems beveik dviem tūkstančiams Lietuvos vaikinų, taikos metu iš sovietų armijos grįžusių cinkuotuose karstuose.

Knygos pristatyme taip pat dalyvavo leidyklos „Alma Littera" leidinių vadovė, literatūrologė Vitalija Pilipauskaitė-Butkienė ir Mažosios Lietuvos Jurbarko krašto kultūros centro direktorius dr. Arvydas Griškus.

Pasak R. Buitkaus, kol knyga buvo rašoma, buvo galima jaustis laisvu, o ją atidavus skaitytojui, turi prisiimti ir visas pasekmes – ne visi supras, ne visiems patiks, gal kažkas smerks. „Gyvenu vieną kartą ir negaliu atsisakyti galimybės parašyti knygą. Dabar labai norėčiau atostogų. Ir gyventi taip, kaip gyvenau iki pasirodant knygai", – sako knygos autorius ir nepaneigia, kad jau turi minčių kitai knygai.

Literatų klubo prezidento pavaduotoja,
laikinai einanti prezidento pareigas
Inesa Kazikaitienė

View the embedded image gallery online at:
http://www.stvm.lt/naujienos#sigFreeId7040afe112

 
Mokinių balsas rajoninėje konferencijoje „Būk aktyvus" Spausdinti El. paštas
2019 m. Kovo 14 d., Ketvirtadienis

Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazijoje jau tradiciniu yra tapęs būtent šios mokyklos mokinių savivaldos organizuojamas renginys – konferencija „Būk aktyvus", skirtas ne tik skatinti pilietinį aktyvumą, ugdyti gebėjimą konstruktyviai spręsti problemas, įgyti bendravimo ir bendradarbiavimo patirties, skatinti socialinę atsakomybę, bet pagaliau tiesiog susieiti mokiniams iš įvairių mokyklų ir linksmai bei produktyviai praleisti laiką.

Šiemet, kovo mėn. 14 d., savo veiklą pristatė renginio šeimininkų, Eržvilko, Veliuonos A. ir J. Juškų gimnazijų, Seredžiaus ir Viešvilės bei mūsų mokyklos mokinių savivaldos komandos. Anot pačių mokinių, tokie renginiai ir įdomūs, ir naudingi, ir reikalingi: smagu susipažinti su naujais žmonėmis, ieškoti problemų, su kuriomis susiduria mokyklos kasdienybėje, sprendimo būdų, pasidalinti mintimis, kaip motyvuoti mokyklos bendruomenę prasmingai veiklai, apsikeisti idėjomis, kurios paįvairintų veiklą. Nors subjuro oras, bet tai nesutrukdė edukacinei veiklai: mokiniai per nurodytą laiką turėjo surasti kuo daugiau miesto žemėlapyje pažymėtų objektų. Renginį užbaigė diskusijų forumas „Mokinių savivaldos plėtra mokykloje yra viena iš būtinų sąlygų įgyvendinti demokratinį mokyklos valdymą".

Gimnazijos skyriaus vedėja
Rūta Čiuplienė

View the embedded image gallery online at:
http://www.stvm.lt/naujienos#sigFreeIdb66d05f148

 
<< Pradžia < Ankstesnis 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Kitas > Pabaiga >>

Puslapis 1 iš 286