Keisti šrifto dydį

Increase SizeDecrease SizeReset font to default

Smalininkų technologijų ir verslo mokykla

Sveiki atvykę!

2018-11-19 - 23

Pamokų laikas

8.00 – 8.45
8.55 – 9.40
9.50 – 10.35
10.45 – 11.30

Pietų pertrauka 11.30 – 12.00

12.00 – 12.45
12.55 – 13.40
13.50 – 14.35
14.45 – 15.30
TAMO dienynas
Europass
AIKOS SMM
ASU
EMP

Sekite mus facebook

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

Kviečiame į mūsų mokyklą!

Smalininkų technologijų ir verslo mokykla
Bendrauti ir bendradarbiauti smagu Spausdinti El. paštas
2018 m. Lapkričio 19 d., Pirmadienis

Lapkričio 16 d. buvome pakviesti į L. Meškaitytės pagrindinę mokyklą kartu paminėti Lietuvos kariuomenės dieną. Istorijos mokytojas V. Pinaitis ir biologijos mokytoja J. Štrimienė surengė „Protų mūšį". Varžėsi 8 komandos, į kurių sudėtį įėjo ir renginyje dalyvavę kariai bei mokiniai iš Viešvilės pagrindinės mokyklos ir, žinoma, mūsų 1v ir 1am grupių mokiniai. Buvo puiki proga prisiminti visus svarbiausius šimtmečio įvykius.

Fizinę ištvermę, greitį, sumanumą ir rankos taiklumą jungtinės komandos išbandė mokytojų K. Vančio ir A. Čečkausko organizuotose sportinėse rungtyse, draugiškose krepšinio varžybose. Buvo smagu bendrauti ir bendradarbiauti, kadangi nugalėjo draugystė – visi buvo apdovanoti saldžiais prizais. Renginį vainikavo sveikinimų koncertas, skirtas kariams kaip padėka už šešerius metus rengtas stovyklas mokiniams „Sakale, lėk".

Gimnazijos skyriaus vedėja
Rūta Čiuplienė

View the embedded image gallery online at:
http://www.stvm.lt/index.php?fontstyle=f-larger#sigFreeId01e9c78f12

 
Regioninė mokinių verslumo konferencija „Verslas nuo nulio" Spausdinti El. paštas
2018 m. Lapkričio 19 d., Pirmadienis

2018 m. lapkričio 15 d. Smalininkų technologijų ir verslo mokykloje vyko regioninė mokinių verslumo konferencija „Verslas nuo nulio".

Konferencijoje dalyvavo:

  • Klaipėdos technologijų mokymo centras. Pranešimo tema: „Verslo idėjos paieškos", pranešėja Modesta Pociūtė, mokytoja Vida Genienė.
  • Plungės technologijų ir verslo mokykla. Pranešimo tema: „Kriptovaliutų verslas: galimybės ir rizika", pranešėjai Gediminas Masiliauskas ir Jonas Milašius, mokytoja Daiva Bartkuvienė.
  • Tauragės profesinio rengimo centras. Pranešimo tema: „Hobi = Verslas?", pranešėja Evelina Girgždytė, mokytoja Gintarė Žylienė.
  • Šilutės žemės ūkio mokykla. Pranešimo tema: „Šeimos verslas – visada garantuota sėkmė?", pranešėjas Tadas Bendikas, mokytoja Bronislava Valančienė.
  • Smalininkų technologijų ir verslo mokykla. Pranešimo tema: „Nuo hobio iki verslo", pranešėja Inesa Kazikaitienė, mokytojos Zita Sakavičienė ir Soneta Mačiulaitienė.

Mokinių parengtus pranešimus stebėjo ir vertino: Darius Vasiliauskas, VšĮ „Smalininkų senjorų namai" direktorius, UAB „Ardona" padalinio vadovas Mindaugas Vilkelis, Smalininkų technologijų ir verslo mokyklos pavaduotoja ugdymui Vida Nenortienė ir profesinio mokymo skyriaus vedėja Valdoreza Stulgaitienė.

Konferencijos metu buvo siekiama ugdyti mokinių verslumą, pilietiškumą, gebėjimą raiškiai kalbėti, sklandžiai reikšti savo mintis, naudoti informacines technologijas, formuoti mokinių praktinės veiklos įgūdžius, skatinti mokytojus ir mokinius dalintis gerąja darbo patirtimi.

Mokiniai pranešėjai ir jų mokytojai buvo apdovanoti padėkomis ir dovanėlėmis. Po konferencijos lankėmės Smalininkų senovinės technikos muziejuje.

Profesijos mokytojos
Zita Sakavičienė ir Soneta Mačiulaitienė

View the embedded image gallery online at:
http://www.stvm.lt/index.php?fontstyle=f-larger#sigFreeIde9cd4e5cbd

 
<< Pradžia < Ankstesnis 1 2 3 4 Kitas > Pabaiga >>

Puslapis 1 iš 4