Keisti šrifto dydį

Increase SizeDecrease SizeReset font to default

Smalininkų technologijų ir verslo mokykla

Sveiki atvykę!

2019-03-18 - 22

Pamokų laikas

8.00 – 8.45
8.55 – 9.40
9.50 – 10.35
10.45 – 11.30

Pietų pertrauka 11.30 – 12.00

12.00 – 12.45
12.55 – 13.40
13.50 – 14.35
14.45 – 15.30
TAMO dienynas
Europass
AIKOS SMM
ASU

Sekite mus facebook

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

Kviečiame į mūsų mokyklą!

Praktinis mokymas Spausdinti El. paštas

Praktinis mokymas sudaro apie 70 procentų profesinio rengimo programų apimties. Didžioji dalis praktinio mokymo atliekama mokyklos laboratorijose ir mokomosiose dirbtuvėse. Susipažinti su moderniomis technologijomis vykstama į pažangiai dirbančias įmones.

Baigiamoji praktinio mokymo dalis - baigiamoji praktika, kuri trunka 15 savaičių ir atliekama privačiose ir valstybinėse įmonėse bei organizacijose. Po baigiamosios praktikos vykdomas kompetencijų vertinimas, kur mokiniai demonstruoja ne tik teorines žinias, bet ir praktinius įgūdžius.

Automobilių mechaniko ir technikos priežiūros verslo darbuotojo programų mokiniai mokyklos dirbtuvėse mokosi ardyti ir surinkti automobilius, juos reguliuoti, remontuoti kėbulus, variklius ir kitus agregatus. Mokomosiose dirbtuvėse įrengti automobilių remonto ir techninės priežiūros skyriai, dažymo kamera. Atliekamas stabdžių sistemos efektyvumo ir automobilių ratų geometrijos nustatymas, ratų balansavimas ir montavimas, bei padangų remontas, mokomasi dirbti su kompiuterinėmis automobilių duomenų bazėmis AutoData ir Bosch ESI. Testuojamas automobilio variklio darbas, specialiu stendu patikrinami ir reguliuojami dyzelinio variklio purkštuvai, specialiais testeriais tikrinamas aušinimo sistemos ir varikio galvutės sandarumas, imitaciniais stendais mokomasi nustatyti gedimus ir kt. Moderniame suvirinimo skyriuje mokomasi suvirinti rankiniu ir pusiau automatiniu būdu plienus, ketų ir spalvotųjų metalų lydinius.

automobilio_surinkimas variklio_ardymas

stendas diagnostikos_priemones

Technikos priežiūros verslo darbuotojo programoje mokiniai mokosi remontuoti ir eksploatuoti TR1, TR2 kategorijų traktorius ir su jais agregatuojamas žemės ūkio mašinas, žemės ūkio paskirties kombainus. Technologinių praktikų metu dirba su traktoriais mokomajame ūkyje, atlieka sėjos ir derliaus nuėmimo, žemės dirbimo darbus.

IMG 6344 Arimo varzybos2013_030

Tarptautinių vežimų vairuotojo ekspeditoriaus programos mokiniai mokosi nuimti ir uždėti sunkvežimio tentą, pakrauti ir iškrauti krovinius nuo rampos, juos sunkvežimyje tvirtinti.

IMG 3542 Picture 334

Picture 343 Picture 371 Picture 356 Picture 372

Virėjo, padavėjo barmeno programos mokiniai kompetencijų mokosi mokomojoje virtuvėje ir bare bei mokyklos valgykloje, mokykloje vykstančių renginių metu aptarnauja svečius.

barmenes padavejos

V1 V2

Apskaitininko ir kasininko, prekybos įmonių vadybininko padejėjo programų mokiniai mokosi kompiuterizuotos apskaitos, marketingo, vadybos ir dirba mokomojoje kavinėje "Pertrauka", bei verslo praktinio mokymo firmoje „AITVARAS“.

AK1 AK2 AK4

Elektros įrengimų montuotojo programos mokiniai savo kompetencijas tobulina mokyklos laboratorijose, dirba vadovaujami mokytojo mokyklos elektros ūkyje, klasėse keičia apšvietimo prietaisus.

Mokykloje yra Kelių transporto inspekcijoje registruota vairavimo mokykla. Jos pagrindinis tikslas motorinių transporto priemonių vairuotojų pirminis mokymas. Mokykloje vyksta „B“, „C“, „CE“ kategorijų vairavimo mokymo kursai.

mokome_vairuoti IMG 2682

Kiekvienais metais dalis mokinių baigiamasias praktikas atlieka Vokietijoje, Škotijoje, Anglijoje, Šveicarijoje, Austrijoje, Kroatijoje ir kitose šalyse pasinaudojant ES Leonardo Da Vinči programa „Investicijos į profesinės praktikos tarptautiškumą“.

Mūsų mokyklos mokiniai savo profesines kompetencijas ugdyti turi galimybių dalyvaudami papildomose veiklose. Mokykloje kasmet organizuojamos dalykinės – praktinės olimpiados, artojų varžybos, vairavimo meistriškumo varžybos, verslo idėjų konkursas,verslumo savaitė, talentų šou ir kt. Mokykloje yra įrengta siuvimo laboratorija, kurioje yra ugdomi modeliavimo, gaminio siuvimo technologijos įgūdžiai, su pasiūtais drabužių modeliais mokinės kasmet dalyvauja madų šou renginiuose. Geriausiai įvertinti mokiniai dalyvauja zoninėse, respublikinėse profesinio meistriškumo varžybose.

arimo_varzybos IMG 7852

Kiekvienais metais atliekamas tyrimas apie mokyklą baigusių specialistų įsidarbinimą. darbdavių, darbo biržų pateikti duomenys bei absolventų apklausa liudija, kad apie 70%  mūsų absolventų įsidarbina Lietuvoje ir užsienyje, apie 13% tęsia mokslus.