Keisti šrifto dydį

Increase SizeDecrease SizeReset font to default

Smalininkų technologijų ir verslo mokykla

Sveiki atvykę!

2019-06-17 - 21

Pamokų laikas

8.00 – 8.45
8.55 – 9.40
9.50 – 10.35
10.45 – 11.30

Pietų pertrauka 11.30 – 12.00

12.00 – 12.45
12.55 – 13.40
13.50 – 14.35
14.45 – 15.30
TAMO dienynas
AIKOS SMM
LAMA BPO
Europass

Sekite mus facebook

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

Kviečiame į mūsų mokyklą!

Startuoja nauja socialinė programa, nes tikrai JAUNIMAS GALI! Spausdinti El. paštas
2018 m. Spalio 02 d., Antradienis

Nuo 2015 m. sėkmingai vykusi socialinė jaunimo užimtumo programa Krepšinio Galia šį sezoną pasitinka nauju pavadinimu – Jaunimas Gali. Startuojanti programa atsinaujino įtraukdama kitas sporto šakas. Jaunimas Gali ir toliau sieks įkvėpti, motyvuoti bei mokyti svarbiausių gyvenimo įgūdžių Lietuvos jaunimą iš mažų miestų, miestelių bei kaimų. Taigi, be visų jau pamilto krepšinio, siekiant įtraukti kuo daugiau jaunuolių ir suteikti jiems kuo įvairesnių saviraiškos galimybių, programą papildė lėkščiasvydis, futbolas ir tinklinis. Atsinaujinusi programa ypatingą dėmesį skirs bendravimui su jaunimu – pasitelkus sportą ir subūrus jaunimą į skirtingų sporto šakų treniruotes, per antrąją treniruotės dalį su jaunuoliais bendraus įžymūs, aukštų pasiekimų įvairiose gyvenimo srityse turintys žmonės specialistų parinktomis jaunimui aktualiomis temomis. Viena iš tokių temų – socialiniai tinklai ir saugumas juos naudojant.

Programa siekiama ne tik suteikti galimybę jaunimui sportuoti, juos motyvuoti bei mokyti svarbių gyvenimo įgūdžių, tačiau ir prisidėti prie Lietuvoje ypač svarbių problemų, tokių kaip prekyba žmonėmis, patyčios, alkoholizmas, savižudybės bei kt., sprendimo.

Jaunimas Gali šį sezoną vyks mažiausiai 17-oje vietovių visoje Lietuvoje, kuriose į berniukų ir mergaičių komandas jaunimą burs atrinkti aktyvūs, charizmatiški bei pavyzdingi, jaunimo ypač mylimi treneriai. Kiekvienoje komandoje bus siekiama išskirti lyderystės savybėmis pasižymintį, aktyvų auklėtinį, kuris taps trenerio dešiniąja ranka, turės progą pats pabūti treneriu ir taip ugdyti pasitikėjimą savimi, gebėjimą vadovauti komandai bei kitas svarbias asmenines savybes.

Sezono metu numatytos net 4 didelės sporto šventės, kuriose finišuos du mėnesius trukusios tam tikros sporto šakos pamokos – komandos skirtingose rungtyse varžysis tarpusavyje, siekdamos pademonstruoti įgytus konkrečios sporto šakos įgūdžius. Be to, renginiuose jaunimo lauks ir daugybė pramogų, susitikimai su įžymiais žmonėmis, galimybė pamatyti skirtingus Lietuvos miestus. Pirmoji tokia šventė – sezono atidarymas – vyks jau spalio 27 d. Kėdainių sporto arenoje.

Jaunimas Gali - tai programa, skatinanti prasmingą jaunimo užimtumą mažuose Lietuvos miestuose, miesteliuose bei kaimuose, skatinanti jaunimą sportuoti, mokanti svarbių gyvenimo įgūdžių, motyvuojanti nebijoti siekti svajonių, suteikianti galimybę pamatyti Lietuvą, pabendrauti su aukštų pasiekimų turinčiais žmonėmis bei susirasti draugų iš visos Lietuvos. Tai programa, kurios tikslas jaunimui ir visai Lietuvai įrodyti, jog Jaunimas Gali!

Karolis Vančys