Keisti šrifto dydį

Increase SizeDecrease SizeReset font to default

Smalininkų technologijų ir verslo mokykla

Sveiki atvykę!

2018-10-15 - 19

Pamokų laikas

8.00 – 8.45
8.55 – 9.40
9.50 – 10.35
10.45 – 11.30

Pietų pertrauka 11.30 – 12.00

12.00 – 12.45
12.55 – 13.40
13.50 – 14.35
14.45 – 15.30
TAMO dienynas
Europass
AIKOS SMM
ASU
EMP

Sekite mus facebook

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

Kviečiame į mūsų mokyklą!

Šv. Kalėdų belaukiant... Spausdinti El. paštas
2017 m. Gruodžio 29 d., Penktadienis

Gerumas – tai kalba, kurią kurtieji gali girdėti, o aklieji gali matyti.
Mark Twain

Kalėdos - stebuklų metas, kuris priverčia susimąstyti, ką gero padarėme per metus. Kalėdos – tinkamiausias laikas papildyti savo gerų darbų sąrašą. Kalėdų šventėje daug paslapties, grožio, džiaugsmo, dovanų, dėmesio vienas kitam. Šis nuostabus laikas skirtas ne liūdesiui, bet įvairiems geriems darbams. Pats pasiruošimas Kalėdoms yra savaime didelė šventė, suburianti mus bendram tikslui ir veiksmui.

Nusprendę pasiruošti kalėdinei mokyklos mugei ir joje dalyvauti, mokiniai turėjo galimybę savo rankomis pasigaminti kalėdinių eglutės žaisliukų. Per kūrybinį darbą jie patyrė nemažai įspūdžių dirbdami su draugais, patyrė jaukią ir šiltą namų aplinką.

Vieną vakarą susirinkome bendrabutyje puošti gražuolės eglės. Linksmai, grojant kalėdinei muzikai, išradingai papuošėme savo didžiąją žaliaskarę. Bepuošiant eglę, visi nusprendėme tradiciškai, kaip ir kasmet prieš Kalėdas, aplankyti senjorų namus.

Susėdome piešti, spalvinti, karpyti angelus. Kitą vakarą aplankėme senjorus. Mokiniai skaitė senoliams prasmingus posmus apie tesklandantį tarp mūsų gerumą, apie angelo skleidžiamą šviesą šalia esantiems. Taip pat pasveikino senjorus su artėjančiomis metų šventėmis, kvietė visus prisijungti prie gerumo angelo skrydžio bei kiekvienam padovanojo savo rankų darbo angelą. Senjorai buvo nustebę, laimingi ir dėkingi.

Grįžtant į bendrabutį visiems buvo gera ir ramu, nes savo dėmesiu ir gerumu suvirpinome kitų širdis. Mokiniai suprato, kad pasidalino šventine nuotaika, prasmingai praleido laiką, dalindami savo meilės šviesą tiems, kuriems jos labiausiai reikia.

Bendrabučio auklėtoja
Regina Anelauskienė