Keisti šrifto dydį

Increase SizeDecrease SizeReset font to default

Smalininkų technologijų ir verslo mokykla

Sveiki atvykę!

2021-01-18 - 22

Pamokų laikas

8.00 – 8.45
8.55 – 9.40
9.50 – 10.35
10.45 – 11.30

Pietų pertrauka 11.30 – 12.00

12.00 – 12.45
12.55 – 13.40
13.50 – 14.35
14.45 – 15.30
TAMO dienynas
AIKOS SMM
LAMA BPO
Europass
Aš Kritiškas
Nerūkysiu

Sekite mus facebook

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

Kviečiame į mūsų mokyklą!

Lietuvos mokinių konkurso „Saugokime jaunas gyvybes keliuose" jaunųjų automobilių vairuotojų varžybos Spausdinti El. paštas
2019 m. Gegužės 15 d., Trečiadienis

Gegužės 10 dieną Smalininkų technologijų ir verslo mokykloje vyko Lietuvos automobilių kelių direkcijos prie Susisiekimo ministerijos ir UAB „Gravitas" organizuojamos Lietuvos mokinių konkurso „Saugokime jaunas gyvybes keliuose" automobilių jaunųjų vairuotojų varžybos. Į varžybas dalyviai susirinko iš visos Lietuvos. Dalyvavo jaunieji automobilių vairuotojai iš Alytaus profesinio rengimo centro, Kėdainių suaugusiųjų ir jaunimo mokymo centro, Klaipėdos paslaugų ir verslo mokyklos, Kuršėnų politechnikos mokyklos, Panevėžio profesinio rengimo centro, Raseinių technologijos ir verslo mokyklos, Skuodo amatų ir paslaugų mokyklos, Smalininkų technologijų ir verslo mokyklos, Širvintų Lauryno Stuokos- Gucevičiaus gimnazijos, Vilkijos žemės ūkio mokyklos.

Varžybose buvo vertinamos trys užduotys: kelių eismo taisyklių teorijos testas, automobilio figūrinis vairavimas ir estafetė. Kelių eismo taisykles geriausiai žinojo Karolina Minskaitė iš Kėdainių suaugusiųjų ir jaunimo centro, antroji vieta atiteko Livetai Grinytei iš Širvintų Lauryno Stuokos- Gucevičiaus gimnazijos, o trečiąją vietą užėmė Laimonas Jančeras iš Raseinių technologijos ir verslo mokyklos. Figūrinio automobilio vairavimo rungtyje nugalėjo Justinas Naujokas iš Kuršėnų politechnikos mokyklos, antroji vieta atiteko Vidui Jackui iš Smalininkų technologijų ir verslo mokyklos, o trečiasis liko Lukas Grunskis iš Kėdainių suaugusiųjų ir jaunimo centro. Autoestafetės rungtyje nugalėjo Smalininkų technologijų ir verslo mokyklos komanda, antroji vieta atiteko Alytaus profesinio rengimo centro komandai, o trečiąją vietą užėmė Kuršėnų politechnikos mokyklos komanda.

Susumavus visų rungčių rezultatus komandinėje įskaitoje laimėjo Smalininkų technologijų ir verslo mokyklos komanda, antroji vieta atiteko Kėdainių suaugusiųjų ir jaunimo centro komandai o trečiąją vietą užėmė Alytaus profesinio rengimo centro komanda.

Varžybų nugalėtojai ir prizininkai buvo apdovanoti taurėmis, diplomais ir vertingomis dovanomis. Dėkojame visiems, padėjusiems pasiruošti varžyboms, mokytojų ir policijos pareigūnų komandai už objektyvų teisėjavimą.

Profesinio mokymo skyriaus vedėja
Valdoreza Stulgaitienė